– pewne miejsce na korcie,
– nagrodę rzeczową,
– gratulacje od znajomych,
– uznanie wśród stałych bywalców kortów.

Amatorska liga tenisa ziemnego to prowadzone od7 lat rozgrywki. Możliwość zmierzenia się z innymi tenisistami – amatorami na pewno mobilizuje do ciężkich treningów i stałego podnoszenia swoich umiejętności. Mecze zapewniają oprócz rywalizacji wspaniałą zabawę oraz kolejne godziny spędzone na korcie tenisowym.

6.WARUNKI UCZESTNICTWA:

W rozgrywkach mają prawo uczestniczyć amatorzy.
7. SYSTEM ROZGRYWEK:

Zawody odbywają się systemem ,,każdy z każdym” -dwie rundy(mecz i rewanż). Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów. Przy stanie 6:6 w secie kończy się go tie-breakiem. Po rundzie zasadniczej połowa zawodników każdej z grup utworzy nową finałową grupę grającą ponownie spotkania każdy z każdym z zaliczeniem spotkań między zawodnikami z rundy zasadniczej. Grupa ta walczy o miejsca I-VI. Podobnie zawodnicy zajmujący miejsca w drugiej połówce grupy, po rundzie zasadniczej tworzą nową grupę walcząc o miejsca dalsze.
8.PUNKTACJA :

O kolejności miejsc w poszczególnych grupach decydują punkty. Zawodnik za wygrany mecz zdobywa 1 pkt, za przegrany 0 pkt. W przypadku , gdy dwaj zawodnicy mają taką samą ilość punktów, o miejscu decyduje bezpośredni pojedynek. W przypadku trzech lub więcej zawodników z taką samą ilością punktów bierze się pod uwagę małą tabelę ( punkty, sety, gemy), jeśli nie ma rozstrzygnięcia liczymy stosunek setów wygranych do przegranych, później stosunek gemów wygranych do przegranych w całych rozgrywkach.