W ostatnie dwa weekendy października na zakończenie sezonu letniego, młodzi pasjonaci tenisa rywalizowali w II turnieju z cyklu Grand Prix Niepołomic.Wyniki przedstawiają się następująco…
WYNIKI II TURNIEJU TENISA DZIECI I MŁODZIEŻY Z CYKLU GRAND PRIX NIEPOŁOMICE 2013
KAT.PRZEDSZKOLAKÓW (mini-tenis)
Im. Ignacy Ekiert ( Śledziejowice)
IIm.Filipek Sopata (Podłęże)
III m.Piotruś Całka ( Gdów)
KAT.CHŁ. DZ. kl.III-IV (mini tenis)
Im.Karolina Mleko ( Niepołomice)
IIm.Emilia Kopeć ( Niepołomice)
IIIm.Karolina Nistch ( Niepołomice)
KAT.DZ kl IV-V (midi tenis)
Im. Justyna Bogdanowicz ( Niepołomice)
IIm. Julia Kopeć (Niepołomice)
IIIm.Zuzanna Kot ( Niepołomice)
IVm. Natalia Martemianow ( Niepołomice)
Vm.Iga Zając ( Staniątki)
Ania Lato ( Staniątki)
VIm. Julka Wietecha ( Brzezie)
Julia Goryczko ( Podłęże)
Klaudia Starosta ( Wola Batorska)
KAT.CHŁi DZ . IV-V POCZĄTKUJĄCY (mini tenis)
Im.Jasiu Mikołajczyk
IIm.Gabriela Bodaj
IIIm.Krzysztof Omilianowski
IVm. Wojtek Wnuk
Vm. Szymon Kępa
KAT.CHŁ. DZ. Kl IV-V
Im.Bartek Mazur (Niepołomice)
IIm.Michał Azierski (Niepołomice)
IIIm.Sebastian Młeko ( Niepołomice)
IVm.Ania Klimek ( Podłęże)
KAT.CHŁ.KL.IV-VI (midi tenis )
Im. Bartek Bachowicz (Niepołomice)
IIm.Filip Wojtusik ( Niepołomice)
KAT.DZ. KL.GIM. I-II
I m. Ada Komorowska ( Niepołomice)
IIm.Kinga Klimek ( Podłęże)
IVm. Natalia Rożkiewicz ( Niepołomice)
IVm. Dagmara Nosek ( Niepołomice)
Vm.Brygida Mazur ( Niepołomice)
VIm.Julia Smagło (Podłęże)
KAT.CHŁ. GIM.I-II
Im.Jakub Cabaj ( Zabawa)
IIm. Wiktor Smagło (Podłęże)
IIIm.Piotr Chmura ( Niepołomice)
IVm.Adrian Paś ( Niepołomice)
KAT. ST CHŁOPCÓW ( kl III G.-III LO)
I m. Marcin Herbut ( Podłęże)
IIm.Szymon Stolarski ( Podłęże)
IIIm.Jakub Jachimczak ( Podłęże)
KAT. ST. DZIEWCZĄT ( G.III-III LO)
Im. Agnieszka Lenartowicz ( Niepołomice)
IIm.Karolina Kordula( Bodzanów)
IIIm.Klaudia Klima ( Bodzanów)
PUNKTACJA KOŃCOWA GRAND PRIX NIEPOŁOMIC 2013
KAT.PRZEDSZKOLAKÓW (mini-tenis)
Im. Filipek Sopata ( Podłęże) 28 pkt
II m.Ignacy Ekiert (Śledziejowice) 15 pkt
III m.Piotr Całka ( Gdów) 13 pkt
Ala Wolnicka (Niepołomice) 13pkt
KAT. DZ. kl.III-IV ( mini tenis)
Im.Karolina Mleko ( Niepołomice) 30 pkt
IIm.Karolina Nistch ( Niepołomice) 22 pkt
IIIm.Iga Toroń ( Niepołomice) 13 pkt
Emilia Kopeć ( Niepołomice) 13 pkt
KAT.DZ kl. IV-V (midi tenis)
Im. Justyna Bogdanowicz ( Niepołomice) 30 pkt
IIm. Klaudia Starosta ( Wola Batorska) 20 pkt
IIIm.Zuzanna Kot ( Niepołomice) 19 pkt
IVm.Julia Goryczko ( Podłęże) 18 pkt
Natalia Martemianow ( Niepołomice) 18 pkt
Vm. Julka Wietecha 15 pkt
VIm. Julka Tringa ( Podłęże) 8 pkt
Iga Zając ( Staniątki) 8 pkt
Ania Lato ( Staniątki ) 8 pkt
KAT.CHŁ. DZ. Kl IV-V
Im.Bartek Mazur (Niepołomice) 28 pkt
IIm. Michał Azierski ( Niepołomice) 26 pkt
IIIm.Sebastian Mleko ( Niepołomice) 19 pkt
IVm. Ania Klimek( Podłeże) 17 pkt
Vm.Kaja Toroń ( NIepołomice) 15 pkt
VIm. Filip Komorowski (Niepołomice) 11 pkt
VIIm.Oskar Dyjach ( Niepołomice) 9 pkt
KAT.CHŁ.KL.IV-VI (midi tenis)
Im.Bartek Bachowicz (Niepołomice) 24 pkt
IIm. Tomasz Burda ( Niepołomice) 15 pkt
IIIm. Filip Wojtusik ( Niepołomice) 13 pkt
IVm. Wojciech Burda ( Niepołomice) 11 pkt
KAT.DZ. KL.I-II G.
I m.Kinga Klimek ( Podłęże) 24 pkt
Dagmara Nosek ( Niepołomice) 24 pkt
IIIm. Ada Komorowska ( Niepołomice) 23 pkt
IVm. Natalia Rożkiewicz ( Niepołomice) 19 pkt
Vm. Brygida Mazur ( Niepołomice) 17 pkt
VIm.Julia Smagło (Podłęże) 15 pkt
KAT.CHŁ. Kl.I-II G.
Im.Jakub Cabaj ( Zabawa) 28 pkt
IIm. Wiktor Smagło ( Podłęże) 24 pkt
IIIm.AdrianPaś ( Niepołomice) 20 pkt
IVm.Dawid Starosta ( Wola Batorska) 15 pkt
Vm. Piotr Chmura ( Niepołomice) 11 pkt
VIm.Jakub Krzywda ( Podłęże) 9 pkt
KAT. ST CHŁOPCÓW ( kl III G.-III LO)
I m. Marcin Herbut ( Podłęże) 30 pkt
IIm. Jakub Kachimczak ( Podłęże) 24 pkt
IIIm.Szymon Stolarski ( Podłęże) 22 pkt
KAT. ST. DZIEWCZĄT ( kl III G.-III LO)
Im.Karolina Kordula( Bodzanów) 26 pkt
IIm. Agnieszka Lenartowicz ( Niepołomice) 24 pkt
IIIm.Aleksandra Włodarczyk ( Igołomia) 15 pkt
IVm. Klaudia Klima ( Bodzanów) 11 pkt
Estera Kukułka ( Kłaj ) 11 pkt
Vm.Anna Ścigalska ( Niepołomice) 8 pkt
Iza Cupała ( Zabawa) 8 pkt